.NET C# programátor (WPF/WinForms/.NET 6)

MACH SYSTEMS s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: IT C# vývojář

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160-240 Kč/hod.

Popis pozice

Budete se podílet na vývoji nástrojů pro ovládání elektronických systémů a vyvíjet aplikace pro analýzu a simulaci sběrnicových systémů.

Požadavky

  • .NET 6+ C# - znalost WPF
  • znalost LINQ, async/await
  • znalost verzovacích systémů (Git)
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • chuť stále se vzdělávat v oboru a využívat nové technologie
  • analytické myšlení, systematičnost a pečlivost
  • schopnost samostatné práce

Výhodou je znalost

  • Blazor
  • anglického jazyka na úrovni technické diskuze
  • agilní metodiky

Co nabízíme

  • krátkodobé i dlouhodobé projekty
  • integrace různých technologií
  • projekty z různých odvětví
  • mladý kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • občasná práce z domova