Podle lokalit

Obsluha baru – Brigáda (i) pro studenty

Axonline, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Pro bar v atraktivní lokalitě v centru Prahy hledáme pracovní sílu na pozici obsluha baru – vhodné i pro studenty

Co vás čeká
• Zaškolení a seznámení s naším konceptem
• Obsluha hostů, servis nápojů – nealko, pivo, víno, destiláty, long drinky, káva
• Servis občerstvení
• Komunikace s hosty baru

Požadavky

• Proaktivní a proklientský přístup, samostatnost a spolehlivost
• Snaha učit se novým věcem, flexibilita
• Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabídka

• Zázemí společnosti s charakterem rodinné firmy, která si svých lidí váží
• Motivující finanční ohodnocení 180Kč-200Kč/hodinu + spropitné
• Práce na DPP/VPP/HPP nebo formou OSVČ