Podle lokalit

Pizzař/ka

CRS food s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 32 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 28.000 – 35.000 Kč / měsíc

O nás

Jsme italská restaurace s rozvozem. V gastronomii působíme již 13 let, máme 5 fungujících poboček a našim cílem je rozšířit se po celé ČR. Specializujeme se na výrobu pizz a těstovin, podle tradičních italských receptur. Disponujeme nejmodernějšími a nejkvalitnějšími technologiemi a systémy. Hledáme lidi, kteří by se stejným nadšením jako my, prezentovali a připravovali naše pokrmy. Rád/a vaříš, učíš se novým věcem a chceš mít možnost kariérního růstu? Tak neváhej a přidej se k nám!

*Do našeho Olomouckého týmu hledáme Pizzaře/Pizzařku *

Náplň práce:

Baví tě práce v kuchyni a máš zkušenosti s výrobou pizzy? Pak hledáme právě tebe!

Nikdy jsi pizzu nedělal/a? Nevadí! Naší zkušení pizzaři, tě to rádi naučí.

Tvou náplní práce bude výroba italské pizzy z kvalitních surovin dle stanovených receptur.

Co od Vás očekáváme:

  • Časovou flexibilitu, možnost práce i o víkendu
  • Praxe výhodou, nikoli podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na DPP či DPČ
  • Směnný provoz, výběr směn dle tvých časových možností  - jsme fexibilní
  • Jídlo zdarma
  • Mzda 130 - 160 kč / h dle odpracovaných hodin + finanční bonus dle šikovnosti