Ostraha prodejny Lidl - Nymburk - Jen 50 hodin měsíčně

Protektia s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Nymburk

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 – 16:00 hod.,
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Požadavky

výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabídka

Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného, zaškolení. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.
MOŽNOST VOLBY SMĚN: RANNÍ, ODPOLENÍ NEBO CELODENNÍ!
Celodenní směna trvá 12 hodin.