Grafik,tiskař – Přidejte se do našeho týmu v Předboji

Stanislav Pour

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mělník Neratovice

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Jsi kreativní a máš zájem o grafický design? Hledáme nového člena do našeho přátelského týmu.

Jedná se o výrobu suvenýrů a distribuce výrobků po celé čr. – obsluha
průmyslových tiskáren, příprava a čištění materiálu (dřevo, keramika) a závěrečná manipulace s výrobky a zároveň propagace .Práce je v Předboji .

Co budete dělat:

-Příprava grafických materiálů pro tisk dárkových předmětů

-Obsluha tiskáren .

- Budete vyrábět širokou škálu grafických návrhu

- Po zaškolení budete samostatně obsluhovat tiskové stroje

Požadavky

-Základní znalost Corelu,photoshopu (Néní podmínkou,ale výhodou )
-Kreativita
-Spolehlivost a samostatnost

Nabídka

-Flexibilní pracovní dobu dle dohody
- Práci ve stabilní české společnosti
-Možnost po domluvě výplata každý den po odpracován
- Procenta z objednávek
-Rodinná malá firma

Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro absolventy.
Těším se na Váš životopis a setkání!