Dispečer/ka taxislužby z domova (Liberec)

Star Clubs Liberec s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 65 – 70 Kč / hod

O nás

Renomovaná taxislužba v Liberci

Náplň práce:

Řízení provozu liberecké taxislužby přes počítač.

Co od Vás očekáváme:

Dobrá znalost práce na PC.

Dobrá znalost Liberce.

Bydliště v Liberci a okolí !!!!

Slušné a příjemné vystupování vůči klientům.

Výhodou je, pokud máte doma stabilní připojení k internetu.

Pokud nemáte vlastní stolní PC tak vám ho zapůjčíme.

Klid při výkonu služby (hluk v pozadí)

Co Vám můžeme nabídnout:

Služby jsou ve 12h směnách, denní i noční, práce z domova, solidní přivýdělek.

VHODNÉ PRO INVALIDY A TĚLESNĚ POSTIŽENÉ, KTEŘÍ OVLÁDAJÍ PRÁCI S PC

Sami si určujete kolik směn odpracujete.