Instruktor/Animátor na školu v přírodě - Český ráj - 5 000 Kč/4 dny programu

Alena Tunysová

Místo práce: Česká republika Jičín Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Jsme společnost Děti v ráji a pro základní školy každoročně pořádáme tématické školy v přírodě převážně v oblasti Českého ráje, ale i u Máchova jezera.

V květnu 2024 máme poslední volný termín na pozici instruktora (i praktikanta) v těchto objektech:

• 20. - 23.5.2024 - Hotel Prostřední mlýn - Železnice u Jičína (Český ráj)
• 20. - 23.5.2024 - Penzion Kamínek - Doksy (Máchovo jezero)

Oba objekty mají pěkné zázemí pro spoustu her s dětmi a jsou na krásných a klidných místech v přírodě. Na týdenní pobyty, které budou probíhat od pondělí do pátku, hledáme programové instruktory, kteří budou provázet děti naším připraveným tématickým programem a různými zábavnými aktivitami během odpoledne a večera. Program probíhá v čase 14:00 - 20:30 hod. (pondělí až čtvrtek).

Jaká je náplň práce animátora/instruktora:
- provází děti (1. stupeň ZŠ) připraveným odpoledním a večerním programem
- část programu je od nás připravena (celopobytová tématická hra), část programu je individuální (různé aktivity, možnost vlastní realizace)
- začátek programu vždy od 14:00 a konec 20:30 hod. (pondělí - čtvrtek), v dopoledních hodinách osobní volno
- vždy po obědě je společná porada a příprava her na odpoledne
- příjezd nutný den před pobytem (neděle - bude probíhat školení k organizaci a programu), odjezd v pátek ráno nebo ve čtvrtek večer po programu

Brigáda je vhodná pro všechny mladé lidi, kteří mají rádi práci s dětmi. Uvítáme i praktikanty (min. věk 17 let).

Práce na DPP.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis + přiložte Vaši fotografii. V motivačním dopise nám popište:
- Vaše zkušenosti s dětmi (z táborů, škol v přírodě, hlídání atd.)
- co můžete nabídnout (proč bychom si měli vybrat právě Vás)

Požadavky

Požadujeme kladný vztah k dětem, zodpovědnost, spolehlivost, týmovou spolupráci, dobré komunikační a organizační schopnosti, aktivitu při programu, zkušenosti se školami v přírodě nebo tábory výhodou, min. věk 18 let.

Možnost jet na pobyt i jako praktikant - min. věk 17 let - vhodné pro studenty.

Nabídka

Nabízíme pestrou a zábavnou práci na klidných místech v přírodě, práci v kolektivu mladých lidí, vstřícný a kamarádský přístup, krásné prostředí a super zážitky

Ubytování na pokojích s vlastním sociálním zařízením + stravování (plná penze) zdarma.

Pro studenty můžeme pobyt potvrdit i jako praxi do školy.

Nabízíme odměnu:
5 000 Kč/4 programové dny (program pondělí - čtvrtek, 14:00 - 20:30)

Více info najdete na našich stránkách (Děti v ráji)