Podle lokalit

Mzda 112,50 Kč/h - Uklízeč/ka průmyslového areálu

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Trutnov Vrchlabí Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Náplň práce:
• Úklidové práce v průmyslovém areálu

Požadavky:
• Fyzická zdatnost
• Trestní bezúhonnost
• Praxe - výhodou

Nabízíme:
• Mzdu 112,50 Kč/h na HPP nebo 1/2HPP, možnost i DPP
• HPP nebo 1/2 HPP - práce od pondělí do pátku v 6h směnách od 7h
• DPP práce o víkendech
• Kompletní uniformu
• MultiSport kartu
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Výroční odměny
• Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Příspěvek na stravování

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.