Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda - možnost volby ranní nebo odpolední směny

MANPOWER

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Popis pozice:

Na třídění zásilek na depu, pro jednoho z nejvýznamnější přepravců na českém trhu, hledáme vhodné brigádníky.

Profil kandidáta:

  • spolehlivost
  • flexibilita
  • věk minimálně 18 let

Nabízíme:

  • mzda 170 Kč/h
  • ranní směna (5:30 – 8:30) nebo odpolední (12:30-20:30)
  • spolupráci na DPČ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Roznos letáků v čase který Vám vyhovuje. Ideální pro studenty, důchodce, invalidní důchodce, ženy na mateřské dovolené. Požadavky Spolehlivost. Nabídka Dovoz letáků až domů. ...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Pelhřimov, Pacov Pro studenty

    Před 0 dny

  • Brigáda O nás: Firma zabývající se distribucí letáků obchodních řetězců (LIDL, PENNY, TERNO, ALBERT, JYSK a dalších). Náplň práce: Rozvoz letáků distributorům v okrese J. Hradec a okolí. 2 x tý...

    Česká republika, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Dačice

    Před 0 dny