Pracovník ostrahy – Vedoucí objektu České Budějovice

GENERAL PROVIDER s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 20 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 30.000 – 33.000 Kč / měsíc

O nás

Firma s dlouholetou působností na českém trhu, nabízející kompletní balíček integrovaných bezpečnostních služeb. Aktuálně hledá vhodného kandidáta na pozici: Vedoucí objektu v Českých Budějovicích

Náplň práce:

  • Práce s kamerovým systémem
  • Jednání se zákazníkem
  • Vedení týmu zaměstnanců
  • Základní administrativní podpora

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe v bezpečnostním oboru podmínkou  (osvědčení Strážný 68-008-E)
  • znalost práce na PC (MS Office a jiných firemních aplikací)
  • obsluha bezpečnostních technologií EZS, EPS, CCTV
  • předpoklady pro řízení kolektivu, plánovaní směn
  • zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na DPP
  • Kvalitní a komplexní zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností
  • Mzdové ohodnocení   od 30.000 až 33.000 Kč/měsíc
  • Motivační ohodnocení
  • Zázemí velké a stabilní firmy
  • Služební telefon