Recepční

Designer Werk s.r.o.

Místo práce: Česká republika Český Krumlov Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 32 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 175 Kč / hod

O nás

Jsme malý tým provozující dvě ubytovací zařízení v krásném Českém Krumlově. Péče o hosty nás baví, pracujeme týmově. Zažijte s námi jedinečnou atmosféru starobylého centra.

Náplň práce:

Na letní sezónu 2024 hledáme šikovné a milé kolegy na pozici recepční. Vaší náplní bude komunikace s hosty, verbální, telefonická, emailová. Budete pracovat s naším recepčním systémem, který Vás naučíme zvládnout.

Co od Vás očekáváme:

Milé vystupujete, pečujete o spokojenost hostů

Rádi a příjemně komunikujete

Umíte pomoci v rámci našeho malého týmu také sotatním pozicím, pokud je to třeba

Ovládáte angličtinu mluveným i písemným projevem

Jste zodpovědná/zodpovědný

Uživatelsky ovládáte PC

Co Vám můžeme nabídnout:

Příjemnou práci v krásném prostředí

Sezónní spolupráci dle Vašich možností

Dobré ohodnocení

Možnost dlouhodobé spolupráce i v mimosezóně