Fotograf v hotelu ve Španělsku - zoom 29.5.

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1.050 € / hod

Náplň práce:

Máš rád fotografování?
Chceš pracovat v pěkném prostředí u moře ?
Chceš získat zkušenosti mimo domov se zaměstnáním, ke kterému patří ubytování, strava a pojištění.

Staň se hotelovým fotografem!

Tvým úkolem v pozici hotelového fotografa by bylo:
• oslovování hotelových hostů a zvání je k fotografování v exteriéru nebo v prostorech hotelu
• fotografování hostů po dohodě s nimi
• selekce a prodej fotografií hotelovým hostům
• týmová práce s ostatními fotografy v hotelu

Co od Vás očekáváme:

Něco o tobě:
• ideální věk 18 - 35 let
• jsi týmový hráč a extrovert
• mluvíš anglicky, případně jinými jazyky
• jsi připraven se učit
• máš čas vycestovat na 4 - 12 měsíců, počas roku 2024
• máš vášeň pro fotografii (profesionální nebo amatérské fotografické dovednosti)
• máš dobré „public relations“ a prodejní schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:
• fixní plat 1050 € v čistém měsíčně
• stravování v hotelu zdarma
• ubytování v blízkosti hotelu zajištěné zaměstnavatelem zdarma ( v pokoji jsou 2 osoby, neposkytují ubytování s možností vlastním pokojem)
• destinace: Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Lanzarote, Teneriffe, Fuerteventura, Itálie, Chorvatsko
• sociální a zdravotní pojištění
• práce v mezinárodním týmu v pěkném prostředí u moře
• profesionální fotografické vybavení (takže nemusíš používat své vybavení)
• profesionální zaškolení před nástupem do tvého hotelu
• možnost růstu v rámci společnosti
• nástupy v průběhu celého roku

Jak na to:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj se v naši databázi na www.prostaff.cz
• absolvuj online pohovor přes aplikaci zoom 29.5. 2024 v 10:30 hodin se španělským zaměstnavatelem
• pokud si tě vyberou, bališ kufry a jdeš fotit !

Těšíme se na Tebe!

Více info na www.prostaff.cz.