Podle lokalit

Pracovník kvality - Humpolec - Jen ranní směny!

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Pelhřimov Humpolec

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Chcete stabilní zaměstnání, ve kterém se nebudete nudit?

Pak hledáme právě Vás!

Do našeho týmu v automobilce přijmeme nového kolegu/kolegyni na oddělení:
SCRAP

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• kontrola vyřazených dílů
• zařazování dílů dle dodavatele
• příprava na odvoz dílů
• příprava dodacích listů
• administrativa
• práce na ranní směnu od 6 hod do 14 hod

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš profesní životopis

Získané informace o Vaší osobě bude zpracovávat jen naše společnost Enter-Prise Sorting, s.r.o., se sídlem Teplého 1673, 530 02 Pardubice, IČO 03680134, za účelem dosazení vhodného kandidáta na inzerovanou pracovní pozici, a to pouze po dobu trvání výběrového řízení.

Požadavky

• dobrý zrak
• znalost práce na PC (OFFICE, SAP)
• znalost AJ
• manuální zručnost

Nabídka

• dlouhodobou a stabilní práci
• možnost záloh na mzdu
• stravenkový paušál
• mzda od 160Kč/hod
• fajn kolektiv