Podle lokalit

Hledáme česky hovořící parťáky do našeho call centra

Intelligent Connections s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 26 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 180 Kč / hod

O nás

Pokud hledáš příjemnou brigádu v kanceláři na Praze 7 mezi věkově variabilním kolektivem, za podmínky stabilního pravidelného příjmu a možností flexibilního docházení dle Tvých možností, jsme to právě my.

Jsme malé rodinné holešovické zaběhlé call centrum, zabývající se telefonickým prodejem.

Telefonní operátor

Náplň práce:

• Telefonické kontaktování stávajících klientů.
• Opíráte se v hovorech o kvalitních produkty a stálého zákazníka, kterému jste poradcem (např. kosmetika, doplňky stravy a další).
• Práce na PC a zpracování drobné administrativy spojené se samotnou objednávkou.

Požadujeme

• Základní znalost PC.
• Příjemné mluvené vystupování v ČESKÉM JAZYCE.

Nabízíme

• Fix 120Kč/h + provize za uzavřené objednávky – průměrný operátor si u nás vydělá až 180Kč/h.
• Smlouvu na DPP, po zaučení možnost přejít na jiný typ smlouvy.

• Samostatné kanceláře, žádný open office a hluk.

• Občerstvení na pracovišti.
• Flexibilní pracovní dobu. Plánuješ si dobu sám a  jak ti to zrovna vyhovuje.

Jestli jsi ostřílený hráč v oboru nebo snad jen zapáleným nováčkem a nebo jen chceš zkusit jaké to je, určitě jsi náš člověk. My si především vážíme toho že ,,chceš a máš zájem“.

Zaujala tě brigáda? Pošli mi životopis a já se ti určitě ozvu. Těším se na tvé reakce.

Hanka