Animátor / Instruktor zábavných aktivit

Před 12 dny

Brigáda

Hledáme aktivní, usměvavé a šikovné lidi pro provoz zábavných aktivit u BoboParku na Čeladné.

Náplň práce:
• Obsluha zábavných aktivit, příprava a úklid po každém pracovním dni.
• Práce bude probíhat v rámci areálu BoboParku na Čeladné, pokud budeš mít zájem, můžeš se účastnit i dalších akcí, které naše firma pořádá v rámci Ostravy a širšího okolí.

Požadavky

• Chuť se seberealizovat, kreativitu a komunikativnost.
• Spolehlivost a zodpovědnost.
• Organizační schopnosti.
• Chuť si vydělat a začít makat na svých schopnostech, dovednostech.
• Řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou, ale je výhodou).

Nabídka

• Dlouhodobou spolupráci – výběr brigád dle tvých časových možností.
• Pestrou a zajímavou práci, pravidelná školení a možnost poznání zajímavých míst a lidí.
• Platové ohodnocení 130,- až 180,- Kč za hodinu v závislosti na pozici, aktivitě a tvém přístupu.