Brigáda na pozici prodavač / ka ve Šluknově

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Místo práce: Česká republika Děčín Šluknov Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 28 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 115 Kč / hod

O nás

Jsme tradiční české řeznictví s 25 letou tradicí. Zakládáme si na čerstvém a kvalitním sortimentu. Víme, že vše začíná právě na prodejně. Dáváme šanci všem, kteří mají zájem pracovat v tomto zajímavém oboru.

Do naší prodejny v Šluknově přijmeme prodavače/čku na brigádu.

Prodejna se nachází v objektu Penny marketu v ulici Rumburská 783.

Náplň práce:

  • Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
  • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu
  • Komunikace se zákazníky
  • Obsluha pokladny
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality a čerstvosti zboží

Co od Vás očekáváme:

  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) i o víkendu
  • Praxi s prodejem potravin (výhodou)
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Zdravotní průkaz

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Směny dle dohody
  • Odměnu ve výši 115,- Kč/hod.

Těšíme se na nové posily našeho týmu! :-)