Podle lokalit

Ostraha - práce pro potravinový řetězec - mzda 145 Kč/h

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Chrudim Blansko Hodonín Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
• Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Mzdu na DPP 145 Kč/h
• Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
• Příspěvek na stravování
• Kompletní uniformu
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Výroční odměny
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.