OSTRAHA NÁDRAŽÍ - NOVÝ BOR

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Česká Lípa Nový Bor Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Na nádraží do Nového Boru přijmeme nové kolegy na ostrahu nádražní haly.

Směny 12:05-18:05 h. Nástup ihned. Pozice je vhodná i pro OZP.

Náplň práce:
ostraha vestibulu
krátké kontrolní pochůzky

Požadavky

čistý trestní rejstřík

Nabídka

mzdu 120 Kč/hod + příplatky
dlouhodobou spolupráci na DPP
pracovní oděv
možnost dodělání certifikátu Strážný

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce ve večerních až nočních hodinách, máme prá...

    Česká republika, Česká Lípa, Česká Lípa, Liberecký kraj Noční Pro studenty

    Před 7 dny

  • Brigáda Bydlíte v České Lípě, nebo blízkém okolí a hledáte nenáročnou brigádu na 14 dnů s výdělkem cca 27.000 Kč čistého. Nejedná se o podomní prodej ani o manuální práci. Pro bližší info nám zavolej...

    Česká republika, Česká Lípa, Česká Lípa, Liberecký kraj

    Před 4 dny