Podle lokalit

Fajn brigáda ve skladu - až 177 Kč/hod.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Teplice Krupka Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 – 177 Kč / hod

Náplň práce:
Chcete si vydělat před létem? Sháníte dlouhodobou brigádu při studiu nebo zaměstnání na pár hodin denně? Pak čtěte dále naši nabídku!

Pravidelná a dlouhodobá brigáda na vykládku a nakládku zásilek
Směny: jen všední dny PO – PÁ od 4:00 hod. nebo 5:30 hod., vykládka končí mezi 6–8 hod.
Není nutné chodit každý den, domlouváme se vždy na týden dopředu.
Nástup možný ihned!

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení – až 177 Kč/hod.
  • možnost vyplácení záloh (dle předchozí domluvy)
  • možnost volby a uzpůsobení směn dle Vašich možností
  • dlouhodobou spolupráci
  • přátelský kolektiv
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • min. 18 let
  • spolehlivost, pracovitost

V případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, reagujte přes odpovědní tlačítko, nebo nás kontaktujte na tel. čísle v kontaktech.