Obsluha stánku s trdelníky a zmrzlinou v Rakousku

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 300 – 450 Kč / hod

O nás

✅ Přijmeme** obsluhu** nebo** vedoucího pobočky** do našich venkovních a vnitřních stánků  s trdelníky a zmrzlinou v RAKOUSKU. Stánky jsou v těchto městech:

▶ GRAZ, LINZ, VÍDEŇ, KLAGENFURT, BREGENZ ◀

Město, kde chcete pracovat si můžete vybrat sami :)

Nabízíme spolupráci formou přivýdělku, částečného nebo plného úvazku – vše je na dohodě! :)

Finanční odměna obsluhy začíná na** 300 Kč / hod + odměny** , u vedoucího stánku na 380 Kč / hod + odměny.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Hodinová odměna od 300 Kč / hod + odměny u obsluhy stánku
  • Hodinová odměna od** 380 Kč / hod + odměny u vedoucího stánku**
  • Směny a počet odpracovaných hodin dle Vašich možností
  • Spropitné v plné výši
  • Bonusy z prodejů a ziskovosti a tržeb pobočky
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup ihned

Co od Vás očekáváme:

  • Základní znalost německého jazyka
  • Komunikativní dovednosti
  • Spolehlivost
  • Příjemné vystupování
  • V případě vedoucího vedení menšího týmu zaměstnanců ( 3 - 5 )
  • Odpovědnost

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Jednosměnný provoz - pouze denní směny Dlou...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 2 dny