Podle lokalit

Plavčík (m/ž) - od 120 Kč/h - 150 Kč/h 🌞

HM SPEED s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 150 Kč / hod

O nás

HM Speed je provozovatelem areálu koupaliště "Dobrák"

Koupaliště je po rekonstrukci a nabízí široké sportovní vyžití.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici - Plavčík (m/ž).

Náplň práce:

  • práce plavčíka je o pravidelném hlídání bezpečnostních předpisů v bazénu i mimo něj
  • kromě kontroly našich zákazníků je nutné aktivně reagovat na různé situace
  • dále je povinnost plavčíka nachystat areál k provozu a zabezpečit denní úklid

Co od Vás očekáváme:

  • pracovní nasazení
  • chuť pomáhat lidem
  • dobrou náladu a energii
  • spolehlivost a dodržování pracovní docházky
  • sportovní postava a dobrá kondice je výhodou, ale není podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • kdo by nechtěl v létě pracovat na koupáku 🌞
  • potřebné záchranářské zkoušky vám bezplatně zařídíme
  • flexibilní pracovní doba
  • brigáda v období 1.6. - 30.9.