Podle lokalit

200 Kč/h - Technik IT, internet, počítačové sítě

Zrnko NET, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Práce u poskytovatele připojení do internetu. Ideální pro studenty informačních technologií, telekomunikací apod., vhodné jako praxe do budoucna, hodně se naučíte.

Pracovní náplň:
- práce v terénu, pokládka kabeláže, instalace bezdrátových spojů, svařování optických vláken
- konfigurace síťových prvků
- připojování zákazníků do Internetu
- komunikace se zákazníky
- řešení technických požadavků zákazníků

Požadavky

  • manuální zručnost (!)
    • alespoň základní znalost počítačových sítí (zbytek doučíme)
    • řidičský průkaz sk. B (časté jízdy po Brně)
    • bydliště v Brně
    • čas na práci nejméně 2 dny v týdnu (během prázdnin 4 dny)
    • česky/slovensky plynule, angličtina výhodou

Nabídka

  • zajímavou práci u poskytovatele internetu
    • pracovní doba dle domluvy, vhodné pro studenty
    • platíme školení, kurzy a konference v oboru
    • praxe do budoucna, vyšší cena na trhu práce po škole
    • možnost bakalářských a diplomových prací
    • plat až 200 Kč/h (dle znalostí a pracovního nasazení)