Podle lokalit

Jednoduchá brigáda v obchodě, až 176 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 176 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáme šikovné brigádníky pro práci na pokladnách do obchodního řetězce se sídlem ve Velké Bystřici. Nabízíme možnost plánovat si směny dle Vašich časových možností. V nabídce jsou různé směny – ranní, dopolední, odpolední.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • mzdu 176 Kč/hod
  • možnost vybrat si směny dle Vašich čas. možností
  • příjemné pracovní prostředí
  • rozmanitou práci ve známém velkoobchodě
  • pravidelný výplatní termín
  • dobře dostupnou lokalitu
  • možnost zálohy na mzdu – klidně každý týden!

Požadujeme:

  • minimální věk 18 let
  • spolehlivost, pracovitost
  • čistý rejstřík trestu